اطلاعات تماس
تلفن
۳۳۹۸۷۸۱۹ ۲۱
۳۳۹۹۶۲۴۰ ۲۱

فکس
۳۳۹۲۴۰۷۳ ۲۱

تلفن همراه
۹۱۲۴۳۹۲۹۳۶ ۰۰۹۸
۹۱۲۶۱۹۱۲۸۷ ۰۰۹۸

پست الکترونیک
دفتر مرکزی تهران،
خیابان خیام شمالی ، روبروی پارک شهر ، پاساژ باقریان ، طبقه اول ، پلاک 16

درباره ما


نمایندگی پلیمات plimat
نمایندگی پلیمکس plimax
نمایندگی شیرالات پلی پروپیلن p.p
نمایندگی اتصالات یو پی وی سی UPVCایران پلاست با هدف توسعه صنعت استخر و تصفیه آب و فاضلاب شکل گرفته است.در این مسیر با تکیه بر نوآوری و جلب رضایت حداکثری مشتریان اقدام به ارائه محصولات با کیفیت از برند های برتر دنیا نموده است.
ما برای متخصصین صنعت استخر و تصفیه آب و همچنین صاحبان استخرهای عمومی و شخصی که میخواهند از نوآوری و کیفیت در صنعت تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی و لوله کشی بهرمند شوند از برترین برند های دنیا در این حوزه امکان دستیابی به کاملترین سبد کالا را به ارمغان می آوریم.Upvc  به معنی شکل سخت شده پلی وینیل کلراید است که یکی از قدیمی ترین پلیمر های جهان است و از پلیمریزاسیون مونومر وینل کلراید بدست می آید .
محصولات یو پی وی سی (upvc) به دلیل ماهیت غیر فلزی آن کاملا به همه اشکان خوردگی مقاوم می باشد. یکی دیگر از مزایا لوله و اتصالات upvc  بهداشتی بودن آن است استفاده از مواد خام بهداشتی در تولید لوله و اتصالات باعث شده که به راحتی در مصرف آب آشامیدنی و بهداشتی دیگر از قبیل استخر براحتی استفاده شود .از دیگر مزایا محصولات upvc  عدم رسوب گیری و زنگ زدگی مقاوم در برابر کلر و مواد شیمیایی و همچنین آب بندی مطمئن نصب سریع و آسان و کم هزینه سطح صاف و صیقلی امکان اجرای شیب در لوله از دیگر مزایای upvc  میباشد.
لوله و اتصالات upvc دوستدار محیط زیست است و به راحتی قابل بازیافت میباشد.

خروجی اخبار


لینک های مرتبط