upvc سه راهی یو پی وی سی


ایران پلاست عرضه کننده upvc سه راهی یو پی وی سی در ایران می باشد.
upvc چیست؟
UPVC به معنی یک نوع مواد ساختمانی می باشد که جهت ساخت پنجره‌ ها، درها، لوله ‌ها و سیستم‌ های تهویه و آبیاری استفاده می‌شود. UPVC مخفف "Unplasticized Polyvinyl Chloride" است و به معنای پلی وینیل کلرید غیر پلاستیک شده است. UPVC یک نوع پلیمر حاصل از پلی وینیل کلرید (PVC) است که به صورت غیر پلاستیک شده و مقاومت به فشار، حرارت، آب و شعله ‌ها دارد.
UPVC اشاره به سه استفاده اصلی از این ماده دارد:
پنجره و در: UPVC به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه و با کارایی بالا برای پنجره ‌ها و درهای ساختمان ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پنجره‌ها و درها به دلیل مقاومت در برابر هوا، آب و حرارت، عایق حرارتی خوبی دارند و از آن‌ها برای صرفه‌جویی در انرژی استفاده می‌شود.
لوله‌ها: UPVC نیز برای ساخت لوله‌های آب، فاضلاب و تهویه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله‌ها به دلیل مقاومت در برابر خوردگی، آب و اسیدها مناسب برای انتقال مایعات هستند.
سیستم‌ های تهویه و آبیاری: UPVC برای سیستم ‌های تهویه مانند تهویه مطبوع و سیستم ‌های آبیاری چمن و باغات استفاده می‌شود. این سیستم‌ها به دلیل مقاومت در برابر عوامل محیطی و بازدهی بالا مناسب برای استفاده در فضاهای بیرونی هستند.
سه راه UPVC نشان ‌دهنده تنوع و تعداد زیادی از محصولات ساختمانی است که از این ماده ساخته می ‌شوند و در مختلف بخش‌ های صنعت ساختمان ‌سازی به کار می‌ روند.

شیرالات یو پی وی سی upvcUpvc به معنی شکل سخت شده پلی وینیل کلراید است که یکی از قدیمی ترین پلیمر های جهان است و از پلیمریزاسیون مونومر وینل کلراید بدست می آید .

محصولات یو پی وی سی (upvc) به دلیل ماهیت غیر فلزی آن کاملا به همه اشکان خوردگی مقاوم می باشد. یکی دیگر از مزایا لوله و اتصالات upvc بهداشتی بودن آن است استفاده از مواد خام بهداشتی در تولید لوله و اتصالات باعث شده که به راحتی در مصرف آب آشامیدنی و بهداشتی دیگر از قبیل استخر براحتی استفاده شود .از دیگر مزایا محصولات upvc عدم رسوب گیری و زنگ زدگی مقاوم در برابر کلر و مواد شیمیایی و همچنین آب بندی مطمئن نصب سریع و آسان و کم هزینه سطح صاف و صیقلی امکان اجرای شیب در لوله از دیگر مزایای upvc میباشد.

لوله و اتصالات upvc دوستدار محیط زیست است و به راحتی قابل بازیافت میباشد.


 


 


از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره نمود :


 
upvc سه راهی یو پی وی سی
خرید upvc سه راهی یو پی وی سی
فروش upvc سه راهی یو پی وی سی
قیمت upvc سه راهی یو پی وی سی
نمایندگی upvc سه راهی یو پی وی سی
نماینده فروش upvc سه راهی یو پی وی سی


 


 


لطفا

پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر

نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع

شوید.